Publikacje EMDR - ARTYKUŁ ROKU 2014

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, iż Polskie Towarzystwo Terapii EMDR wraz z Fundacją VITRAMELIUS postanowiło ustanowić coroczną nagrodę za ARTYKUŁ ROKU.

Tytuł ten i wiążąca się z nim nagroda, ma na celu podkreślenie wagi oraz okazanie naszego szacunku i wdzięczności osobom, które dzielą się swoimi umiejętnościami i przyczyniają się do coraz bardziej powszechnej wiedzy na temat terapii EMDR.

Doszliśmy do wniosku, iż ciężka praca naszych Kolegów i Koleżanek w sferze upowszechniania tej wiedzy powinna zostać w jakiś sposób doceniona, dlatego też postanowiliśmy uhonorować ją tytułem ARTYKYŁU ROKU i nagrodą z tym się wiążącą.

Nominowane do tytułu „ARTYKUŁU ROKU” mogą być artykuły, które:

- w swojej treści dotyczą terapii EMDR

- ich autor lub przynajmniej jeden z współautorów jest członkiem PTT   EMDR

- zostały opublikowane do 31 grudnia danego roku

- ukazały się w publikacjach „papierowych” lub internetowych, niezależnie od ich zasięgu, ale ukazujących się cyklicznie (niezależnie od tego, czy publikacja należy do kategorii „fachowa” czy jest dziennikiem regionalnym).

- zostały zgłoszone przez autora lub innego członka PTT EMDR

- autor/autorzy wyrazili zgodę na przyjęcie nominacji

 

ARTYKUŁY NALEŻY ZGŁASZAĆ NA ADRES TOWARZYSTWA: sekretarz.pttemdr@gmail.com

Artykuły będą, w zależności od zgody właścicieli praw do ich treści, publikowane na naszej stronie, lub przesyłane Wam bezpośrednio na skrzynki mailowe

W szacownym JURY zasiądą wszyscy członkowie PTT EMDR.

A zatem – Terapeuci EMDR – do piór ;-)

 

Zarząd PTT EMDR i Fundacji VITAMELIUS

 

GALERIA

gallery