Komisja ds. terapii EMDR z dziećmi i młodzieżą
- Popularyzowanie i rozwijanie wiedzy dotyczącej stosowania terapii EMDR w pracy z dziećmi i młodzieżą,
- Integrowanie środowiska terapeutów,
- Organizowanie spotkań superwizji koleżeńskiej,
- Stały kontakt z Sekcją Child & Adolescent EMDR Europe.
przewodnicząca: Beata Kozielec-Oracka
Adres e-mail: koordynatordim@gmail.com
Superwizje
Wójcik Magdalena – tel. +48 509 058 841
specjalizacja: EMDR w pracy z dziećmi
SUPERWIZJA GRUPOWA EMDR DLA DZIECI I MŁODZIEŻY z Susan Darker – Smith
Data: 6.11.2024
Godzina: 16:00 – 20:00
Miejsce: Online
Koszt: 60 GBP
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą na superwizję grupową, którą poprowadzi Susan Darker-Smith. Superwizja prowadzona będzie w języku angielskim. W związku z ograniczonym czasem superwizji czynny udział może wziąć osiem osób. O czynnym udziale w superwizji decyduje kolejność skierowanych pod adres mailowy zgłoszeń z przypadkami, które chcieliby państwo omówić. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć w superwizji bez prezentacji, w roli obserwatora. W celu uzyskania jakichkolwiek dodatkowych informacji dotyczących superwizji oraz zgłoszeń przypadków, proszę o kontakt pod adresem szkolenia.emdr@gmail.com.
Susan Darker-Smith jest akredytowanym terapeutą dziecięcym i młodzieżowym EMDR Europe, trenerem i konsultantem oraz akredytowanym terapeutą i superwizorem CBT BABCP. Ma ponad 20-letnie doświadczenie jako terapeuta zajmujący się dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodzinami, a także jako superwizor kliniczny dla indywidualnych terapeutów, Narodowego Funduszu Zdrowia Wielkiej Brytanii i innych organizacji.
Jako trener dzieci i młodzieży z pasją dąży do tego, aby jej warsztaty były dostępne dla wszystkich. Obejmują one uczestników z neuroróżnorodnością (taką jak autyzm lub ADHD), różnicami w uczeniu się (takimi jak dysleksja), stylami uczenia się (takimi jak
wizualne lub kinestetyczne style uczenia się), wyzwaniami fizjologicznymi (takimi jak upośledzenie słuchu lub problemy z poruszaniem się) lub wyzwaniami życiowymi (takimi jak ograniczenia ekonomiczne lub geograficzne, bycie samotnym rodzicem).
Susan jest członkiem i założycielem zarejestrowanej organizacji charytatywnej Global Child EMDR Alliance, założycielem i powiernikiem zarejestrowanej organizacji charytatywnej Trauma Response Network UK oraz dyrektorem zarejestrowanej organizacji charytatywnej Child Humanitarian Intervention Learning & Development.